7 Günde Karın Yağlarınızdan Kurtulun

Karın çevresinde yeni yeni oluşmaya başlayan veya uzun bir süredir karın bölgenizde yer edilen karın yağlarından kısa bir sürede kurtulmanız mümkün. 1 hafta gibi kısa bir süre zarfında karın yağlarınızı nasıl eriteceğinizi öğrenmek için bu makalemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Başta hanımlar olmak üzere beylerde karın çevresinde biriken yağ tabakasından şikayetçilerdir. Hem açısından hem de görünüm açısından hepte hoş bir görünüm olmayan bu durumdan kurtulmak için birkaç noktaya dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

7 Günde Karın Yağları Nasıl Eritilir ?

Su İçmeyi İhmal Etmeyin 

Günde 1 – 1,5 litre su tüketmeye özen gösterin. Düzenli şekilde su tükettiğiniz taktirde, yemek yeme istediğinizin azaldığını göreceksiniz. Aynı zamanda su tüketmek cilt ve saç sağlığınıza da iyi gelecek.

Spor ve Egzersizi Bir Yaşam Haline Getirin

Hem forma kalmak için, hem metabolizmayı hızlandırmak, hem de karın çevresinde oluşan yağları eritmek için kendi kapasitenizi göz önüne alarak kendinize bir egzersiz programı hazırlayın. Hazırlayacağınız spor ya da egzersiz programın içerisinde bel çevresini çalıştıran incelten hareketlere ağırlık verin.

Diyet Programında Değişiklik 

Aklınızda bulunsun; içerisinde tahıllı besinlerin bulunduğu gıda grupları tüketildiği zaman karın bölgesinde gözle görülür bir yağlanma olacaktır. Bu oluşumu önlemek adına bir hafta boyunca diyetinizde bu tür besinlere yer vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Zencefilli Yoğurt Kürü ile Günde Yarım Kilo Verin başlıklı makalemizde şifalı bitkiler, yoğurt kürü ve tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER KONU:  İşe Yarayan Zayıflama Yöntemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir