Dilara Koçak Diyeti

Diyet Listeleri kategorisine 2 Temmuz, 2017 tarihinde eklendi, 179 defa okundu

Fazla kilolarınızdan yalnızca 5 gün içerisinde kurtulmak isterseniz ünlü diyetisyen Dilara Koçak tarafından özel olarak hazırlanmış olan Dilara Koçak diyeti sayesinde aşırı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Aşırı kilo sorunları bulunanlar tarafından denenen ve oldukça memnun kalınan bu harika etkili diyet uygulamasının tercih edilmesinin en belirgin nedeni ise yalnızca 5 gün içerisinde istenen sonuçlar sunmasıdır. Ayrıca son dönemlerin de en çok tercih edilen diyet programlarından olan bu harika diyet uygulamasından faydalandıktan sonra yakın çevrenizde bulunan aşırı kilolarından şikayetçi olan bireylere de bu harika etkili kilo atıcı diyet çalışmasını tavsiye edebilirsiniz. Peki Dilara Koçak diyeti nasıl uygulanır, dilerseniz bu sorumuzun cevaplarını sizlere hemen sunalım.

Dilara Koçak Diyeti

Dilara Koçak 5 Günlük Diyet Listesi

Sabah Vakti

2 su bardağı limonlu tarçınlı ılık su
4 yemek kaşığı yulaf ezmesi
1 su bardağı light süt

Öğle Vakti

6 yemek kaşığı mercimekli kabak sote
1 kase yoğurt
Bol salata ve az miktarda zeytin yağı
1 dilim buğday ekmeği

Ara Öğün Vakti

1 adet mevsim salatası
1 dilim beyaz peynir ve domates

Akşam Yemeği Vakti

200 gram ızgara fırında balık
Bol miktarda salata
1 tatlı kaşığı kadar zeytin yağı ilave edin.
3 yemek kaşığı kadar zeytin yağlı sebze yemeği

Yukarıda da görüldüğü üzere hazırlanışı oldukça pratik olan bu harika zayıflatma diyet uygulamasını 5 gün boyunca düzenli olarak uygulamanız durumunda fazla kilolarınızdan yalnızca 5 gün içerisinde kurtulabiliyorsunuz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu harika diyet programının diyabet ve hiper tansiyon gibi kronik sağlık sorunları bulunanlar tarafından uygulanmadan önce mutlak olarak ilgili doktor tarafından onay verilmesi gerekiyor. Bu bakımdan diyabet ve hiper tansiyon hastalarının bu harika diyet çalışmasından faydalanmadan önce doktora danışması gerekmektedir.
Ayrıca yukarıdaki besinlere karşı alerjik durumlar hisseden bireylerin de bu harika diyet programından faydalanmadan önce ilgili doktora danışması ve doktorun uygun görmesi durumunda diyet programından faydalanması gerekmektedir. Aksi durumda bazı olumsuz sonuçların da alınabilmesi söz konusu olabilmektedir.

Etiketler : , , ,

Yorum Yaz