Ünlülerin Diyet Sırları

Sevgili arkadaşlar birazdan sizlere fit bir görünüme sahip olmaları için yaptıkları diyetlerden bahsedeceğiz. Eğer sizlerde hangi ünlü nasıl bir uyguluyor, diye merak ediyorsanız, bu konumuza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hangi ünlü, hangi diyeti uyguluyor, ne yeyip, ne içiyorlar, ayrıntılar konumuzda 😉

Ünlülerin Formda Kalma Sırları

Adriana Lima

adriana lima'nın diyet sırrı

Brezilyalı güzel manken Adriana Lima mutlaka sabah kahvaltısını yapıyormuş. Kahvaltı menüsüne baktığımızda yulaf ezmesini görüyoruz. Yulaf ezmesinin yanı sıra kuru üzüm, müsli, yoğurt ve bal yer alıyor. Adriana Lima, günde 30 dakika yapılan koşunun da  vücudunda değişime yol açtığını sözlerine ekliyor.

 Jennifer Lopez

ünlülerin diyet listesi jennifer lopez

Jennifer Lopez sabahları yeşil çay içerek, formunu koruduğunu söylüyor. Egzersizleri ihmal etmeyen ünlüler arasında yer alıyor. Hemen yaptığı bir egzersizden kısaca bahsedelim. Bacaklarınızı kalça genişliğinde açın ve dairesel hareketler yapın. Sonra bacaklarınızı ilk başladığınız aralıktan daha geniş olacak şekilde ayağınızı yere bırakın ve sumo güreşçi gibi yere çökün. Çökme pozisyonundan kalkarken, sağ ayağınızı kaldırın ve topuğunuz önde kalacak şekilde öne doğru tekme atın. Bu hareketi günde 2 set olarak 20 kere tekrarlayabilirsiniz.

Alicia Keys 

ünlülerin hızlı kilo verme sırları alicia keys

Ünlü söz yazarı ve şarkısı Alicia Keys tempolu yaşamından dolayı ünlülerin antrenör olan Harley Pasternak ‘in 5 faktörlü diyetini uyguladığını söylüyor. Uyguladığı diyette baktığımızda günde 5 tane az yemek içerdiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra her gün 30 dakika egzersiz yapmayı da ihmal etmiyor.

Bir önceki yazımız olan Detoks Salatası Tarifi başlıklı makalemizde detoks, detoks diyetleri ve diyet salata tarifleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BENZER KONU:  Yeşil Kabak Çorbası Tarifi Diyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir